Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler

ileKadir Yılmaz

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler

İşte Nakliye Firması Seçerken ve Taşınma Sırasında Uygulanması Gereken Kurallar

Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur Dikkat Edilmesi Gereekn Kuralla Tavsiyeli Nakliye
 • Profesyonel bir Nakliye Firmasını yani bizi bulmak 🙂 ilk ve en önemli konulardan birtanesidir,google de araştırdığımda en iyi evden eve nakliye firmaları diye aratan müşterilerimiz var fakat google nin size çıkarttığı firmalar ne kadar güvenli bir nakliye firması iyi araştırmanız gerekir.
 • İyi Nakliyat ile tanıştıktan sonra ,ücretsiz expertiz isteyebilir veya telefonla taşıma işleminden bahsedebilirsiniz,Expertiz Hizmeti talep ettiğiniz zaman ücretsiz expertiz elemanımızı siz değerli müşterimizin evine,ofisine veya villasına göndererek gerekli gözlemlemeyi yapıp size ön bilgilendirme sunmaktadır.
 • Sigortalı Nakliye hizmeti talep eden müşterilerimiz için Sigortalı Nakliyat hizmeti de sunmaktayız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sigortalama işlemini gerçekleştirmekteyiz.Çünkü ev taşıma işi büyük bir dikkat ve özen gerektiren en ufak dahi hata kabul etmeyen bir işlemdir,işte bu yüzden bizi tercih etmelisiniz çünkü eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz ,taşıma işlemi süresince eşyalarınız gelebilceke her türlü hasarı göz önünde bulundurarak önlemler alıyoruz.
 • Evden Eve Nakliye konusunda Paketleme işlemi oldukça önemli ve titizlikle yapılması gereken bir işlemdir.Bu yüzden tüm paketlenmesi gereken eşyalarınızı,mobilyalarınız de-monte bir şekilde ambalajlıyor.Ambalaj malzemesi olarak günün teknolojisini takip eden firmamız çift katlı baloncuklu naylonlar,çift katlı ambalaj battaniyeleri,1.sınıf film sitrec kullanılmaktadır.
 • Monte de-monte yapılan ve amblajlanan eşyalarınız,büyük dikkat ve titizlikle istif uzmanı tarafından aracımıza yerleştirilmektedir.
 • Eski evinizde işimiz bittikten sonra önceden planlanmış en güvenli ve en kısa güzergahtan güvenli ve eşyalarınıza zarar gelmeyecek hızda şehi içi veya şehir dışı olsun yeni evinize ulaşım sağlanmaktadır.
 • Eşyalarınız özenle yeni evinize çıkartılır ve ambalajları açılır ,mobilya monte de-monte işlemleri gerçekleşir,beyaz eşyalarınbızın kurulu yapılır,diğer eşyalarınız koli halılar vs.sizin dilediğiniz yere uygun bir şekilde yerleştirilir.
 • Kontrol aşaması ise son yapılacak işlemdir,kurulumu ve montesi yapılan eşyalarınız son olarak uzman personelce kontrolü sağlanır ve sizden talep ve öneriniz sorularak eğer yoksa taşıma işlemi burada sonlanır.
Mutlu Taşınmak İçin Altın Bilgiler İyi Nakliyat
 • Peki Özellikle Siz Değerli Müşterilerimize Düşen Görevler Nedir ?
 • Kolilerinizi paketleme esnasında ,doğru gruplanmasına dikkat edin,kolilerin üzerini yeni evde hangi odaya konacaksa yazmanız sizin yararınıza olacaktır
 • Yeni evinizin yönetimiyle gün bilgisini ve saatini paylaşınız ve uygun bir park yeri ayarlamalarını isteyin.
 • Bazı apartmanlar veya bazı siteler asansör kullandırtmayabilirler veya belirli saatlerde kullandırtabilirler.Bunu öğrenerek bize mutlaka bildirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İyi Nakliyat ile güzel günlerde taşınmanız dileği ile….

Yazar hakkında

Kadir Yılmaz administrator

İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası nakliyatın sorunlarını ve problemlerini bilincinde olup ,bu sorun ve problemlere çözüm olmak adına iyinakliyat.com veb sitesini kurdum.

  1 yorum

  Büşra SoykanYayın tarihi9:47 am - Eki 23, 2019

  Evimizi Gaziantep’den İstanbul’a taşıdık. Eşyalarımız yeni ve hassas olduğu için tedirgindik fakat hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Kırılacak mutfak eşyaları ya da küçük eşyalar için paketlemeleri biz gayet özenle yapmış ve kutulamıştık. Büyük parçaların demontaj ve montaj işlemlerini İyi Nakliyedeki arkadaşlar yaptı.Büyük parçaları iyice paketleyip hatta kirlenmesin diye streçleyip o şekilde taşıyorlar. Her iki lokasyonda da asansör kurulmasının da kolaylığı ile eşyalar zarar görmeden özenli bir şekilde taşındı. Korktuğumuz gibi bir deneyim olmadı ve ne söylendiyse o yapıldı. Zamanlama gayet iyiydi. İyi Nakliyat Yılmaz bey ve ekibine teşekkürler, hiç bir sorun yaşamadan tüm eşyalarımız geldi kuruldu.

  Bir cevap yazın

  Call Now ButtonŞimdi Ara