Kamyon ve Kamyonet Nakliye

ileKadir Yılmaz

Kamyon ve Kamyonet Nakliye

İstanbul içi nakliye kamyonet ile ev eşyası taşıma hizmetimizde mevcuttur.Ancak bu kamyonet nakliye işlemi bekar eşyaları ,öğrenci eşyaları veya az eşya taşıma için kullanılmaktadır.Küçük kamyonet nakliye araçları veya büyük kamyon nakliyat araçları ile de hizmet sunmaktayız.Sadece Kamyon yada Kamyonet ihtiyacı olan eleman ihtiyacı olmayan müşterilerimize sadece araçlarımızla da hizmet sunmaktayız.

İYİ NAKLİYAT ARAÇ VE TAŞIMACILIK FİLOSU EVDEN EVE NAKLİYE ARAÇLARI
İYİ NAKLİYAT ARAÇ VE NAKLİYE FİLOSU

EVDEN EVE NAKLİYE ARAÇLARI

Küçük kamyonet nakliye aracı
1+1 Evler veya Daha Az Eşyalar İçin Küçük Nakliye Aracımız

Küçük Kamyonet Nakliye işlemi bu aracımızla gerçekleştirilmektedir.Bekar Eşyası Taşıma ,Öğrenci Eşyası Taşıma veya Az Eşya Taşıma işlemleri için gayet ideal bir Nakliye Aracıdır.

Orta Boy 2+1 Klasik Nakliye Aracımız

Orta boy nakliye aracımız 2+1 klasik evler için ideal bir Nakliye Aracıdır.Aracımız orta düzeyde eşyalar için dizayn edilmiştir.Isuzu Nakliye Aracı veya Mitsubishi Nakliye Aracı diye tabir ettiğimiz nakliye araçlarındandır.

Kamyon Nakliye Aracı 3+1 Eşyalar İçin

Kamyon Nakliyat aracımız 3+1 kapasitelidir ve 3+1 Ev taşımak için oldukça ideal ve hesaplıdır.Küçük Kamyon olan aracımız 3+1 Evler İçin dizayn edilmiştir.

Büyük Kamyon Nakliye Aracı 4+1 Kapasiteli Nakliyat Aracı

Büyük Kamyon Nakliye aracı veya 10 Teker Kamyon diye tabir ettiğimiz ve 4+1 Eşya taşıma kapasitesine sahip,büyük eşyalar için dizayn edilmiş bir nakliye aracımızdır.4+1 evler ve Villa Taşımak için oldukça ideal ve hesaplı nakliye aracıdır.

Evden Eve Nakliyat İşlerinde Geniş Araç Filomuz ve Uzman Kadromuzla Siz Değerli İstanbullu Hemşehrilerimize Hizmet Etmenin Gururunu Yaşamaktayız Her Boyut ve Ebatta Araçlarımızla İstanbul un Girilmez Dar Sokak Denilen Yerlerine Girdik Çıkılmaz Denilen Yerlere Çıktık Hiçbir Müşterimizi Yarı Yolda Asla Bırakamdık ve Bırakmayacağızda İyi Taşınmak Herkesin Hakkı Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda Kaliteden Asla Taviz Vermeyceğiz.

Yazar hakkında

Kadir Yılmaz administrator

İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’de şehir içi ve şehirler arası nakliyatın sorunlarını ve problemlerini bilincinde olup ,bu sorun ve problemlere çözüm olmak adına iyinakliyat.com veb sitesini kurdum.

    Bir cevap yazın

    Call Now ButtonŞimdi Ara